Komisije Gradskog vijeća


1. U Komisiju za izbor i imenovanje izabrani su:

  1. Ilda Alibegović, predsjednica
  2. Fatka Kulenović, zamjenica predsjednice
  3. Ahmed Fatkić, član
  4. Edin Felić, član
  5. Damir Pečenković, član


2. U Komisiju za rukovođenje tajnim glasanjem izabrani su:

  1. Refik Imširević, predsjednik
  2. Muhamed Čavkunović, zamjenik predsjednika
  3. Hasan Keškić, član


3. U Administrativnu komisiju izabrani su:

  1. Hasan Keškić, predsjednik
  2. Nedin Dedić, zamjenik predsjednika
  3. Mustafa Zulić, član
  4. Emir Hafizović, član
  5. Dinko Redžić, član


4. U Statutarnu komisiju izabrani su:

  1. Davor Župa, predsjednik
  2. Senad Dizdarić, zamjenik predsjednika
  3. Ilda Alibegović, članica
  4. Nedžad Mešić, član
  5. Adis Šušnjar, član
  6. Nijaz Malkoč, član
  7. Asmir Budimlić, član
  8. Hanka Hadžiabdić, članica
  9. Elvedin Sedić, član


5. U Komisiju za finansije i budžet izabrani su:

  1. Fatka Kulenović, predsjednica
  2. Armin Amidžić, zamjenik predsjednice
  3. Rusmira Konjević, članica
  4. Emil Muharemagić, član
  5. Meho Kličić, član
  6. Anesa Ibukić, članica
  7. Mara Đug, članica


6. U Komisiju za prostorno uređenje i zaštitu okoliša izabrani su:

  1. Davor Župa, predsjednik
  2. Zulfikar Handukić, zamjenik predsjednika
  3. Adnan Habibija, član
  4. Irma Dedić, članica
  5. Asmir Budimlić, član
  6. Mustafa Zulić, član
  7. Elvira Čaušević, članica


7. U Komisiju za rad, zdravstvo i socijalnu politiku izabrani su:

  1. Sej Ramić, predsjednik
  2. Rusmira Konjević, zamjenica predsjednika
  3. Refik Imširević, član
  4. Almira Seferagić, članica
  5. Alijana Rekanović, članica
  6. Hasan Fatkić, član
  7. Mirjana Mujakić, članica


8. U Komisiju za obrazovanje, kulturu, sport i mlade izabrani su:

  1. Armin Amidžić, predsjednik
  2. Adis Šušnjar, zamjenik predsjednika
  3. Irma Dedić, članica
  4. Hamdija Abdić, član
  5. Dinko Bećirspahić, član
  6. Senita Handukić, članica
  7. Azra Tahrić, članica


9. U Komisiju za lokalnu samoupravu izabrani su:

  1. Meho Kličić, predsjednik
  2. Emil Muharemagić, zamjenik predsjednika
  3. Sanel Havić, član
  4. Nijaz Malkoč, član
  5. Mersud Dedić, član
  6. Hilmo Kozlica, član
  7. Samir Aličić, član


10. U Komisiju za žalbe izabrani su:

  1. Ahmed Fatkić, predsjednik
  2. Irman Alijagić, zamjenik predsjednika
  3. Sanel Havić, član
  4. Muhamed Čavkunović, član
  5. Nermin Bašanović, član


11. U Komisiju za predstavke i prijedloge izabrani su:

  1. Nedžad Mešić, predsjednik
  2. Senad Dizdarić, zamjenik predsjednika
  3. Zulfikar Handukić, član
  4. Nedin Dedić, član
  5. Aljoša Bobić, član


12. U Komisiju za odlikovanja i priznanja izabrani su:

  1. Adnan Habibija, predsjednik
  2. Sej Ramić, zamjenik predsjednika
  3. Hamdija Abdić, član
  4. Amra Ćehajić, članica
  5. Selam Bunić, član


13. U Komisiju za ljudska prava i ravnopravnost spolova izabrani su:

  1. Irman Alijagić, predsjednik
  2. Hasan Keškić, zamjenik predsjednika
  3. Dinko Bećirspahić, član
  4. Asmir Felić, član
  5. Almira Seferagić, članica
  6. Edina Liđan, članica
  7. Amel (Sulejman) Alagić, član


14. U Etičku komisiju imenuju se:

  1. Edin Felić, predsjednik
  2. Amra Ćehajić, članica
  3. Asmir Felić, član
  4. Kadir Čirić, član predstavnik mjesnih zajednica
  5. Marijan Mihić, član predstavnik civilnog društva
  6. Jusuf Sedić, član predstavnik civilnog društva
  7. Dinko Hadžović, član predstavnik medija


15. U komisiju za sigurnost i regulaciju saobraćaja Grada Bihaća imenuju se:

  1. Elvedin Omanović, predsjednik, predstavnik Ministarstva unutrašnjih poslova USK-a
  2. Nijaz Hodžić, predstavnik iz reda građana
  3. Senad Kovačević, predstavnik iz reda građana
  4. Muhamed Čavkunović, predstavnik Gradskog vijeća
  5. Refik Imširević, predstavnik Gradskog vijeća
  6. Amir Delić, predstavnik JU "Zavod za prostorno uređenje" Bihać
  7. Silva Tomljenović Grgić, predstavnik Gradskog organa uprave



Potražite nas na Facebook-u

Mart 2017
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
REGISTAR
ADMINISTRATIVNIH POSTUPAKA
e-Mail PROVJERA
STATUSA PREDMETA
SMS PROVJERA
STATUSA PREDMETA

Virtuelna šetnja kroz Bihać
Turistička zajednica USK
© Opcina Bihac 2013