vijest

IZVJEŠTAJ O REZULTATIMA GLASANJA NA PONOVLJENIM IZBORIMA ZA PREDSJEDNIKE I ČLANOVE SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA

datum objave: 20.03.2018

 

IZVJEŠTAJ O REZULTATIMA GLASANJA NA PONOVLJENIM IZBORIMA ZA PREDSJEDNIKE I ČLANOVE SAVJETA MJESNIH ZAJEDNICA

MZ JEZERO – PRIVILICA

(bira se 7 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidat

Predlagač

Broj glasova

1.

Asim (Rasim) Begatović Begat

SDA

232

2.

Adijan (Enes) Hergić

SDA

108

3.

Romana (Suad) Dervišević

SDA

97

4.

Bakir (Muhamed) Kadić

SDA

97

5.

Jasminko (Nihad) Skopljak

SDA

93

6.

Almir (Husein) Varcar

SDA

92

7.

Nedžad (Firzet) Džinović

SDA

84

8.

Asim (Adem) Karabegović

DF

67

9.

Radomir (Kostadin) Radaković Rade

SDP

42

10.

Asima (Osman) Mujagić

SDP

39

11.

Dijana (Asim) Karabegović

DF

37

12.

Alma (Munib) Midžić

NS

36

13.

Almir (Ahmet) Bajrić Lav

SDP

35

14.

Suad (Safet) Alagić

SDP

35

15.

Enes (Hasib) Žerić

SDP

33

16.

Enisa (Idriz) Hujić

SDP

27

17.

Emir (Hajrudin) Piralić

GS

26

18.

Merima (Mujaga) Talić

SDP

25

19.

Zerina (Ekrem) Lelić

DF

24

20.

Selam (Munir) Midžić

Nezavisni

23

21.

Fikret (Osman) Midžić

GS

21

22.

Goran (Hajrudin) Piralić

GS

18

23.

Zerina (Kadir) Hodžić

NS

18

24.

Edis (Mirsad) Odobašić

DF

13

25.

Davor (Fikret) Midžić

GS

7

26.

Adil (Ejub) Osmančević

GS

4

 

MZ OZIMICE I

( bira se 11 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

 

Broj glasova

 1.

Rusmira (Ramo) Konjević

SDP

207

 2. 

Nedžad (Đemal) Mešić

SDP

172

 3. 

Halid (Šerif) Merdanić

SDP

153

 4. 

Dinko (Murat) Redžić

SDP

145

 5.

Dino (Feho) Felić

SDA

142

 6. 

Milka (Vajan) Malkić

SDP

139

 7.

Ajko (Rašid) Mujagić

SDA

132

 8. 

Amir (Mehmed) Džanić

SDP

131

 9. 

Dževad (Hasib) Felić

SDA

128

 10.

Adnan (Huse) Sabljaković

SDP

128

 11. 

Rubija (Meho) Kulenović

SDP

124

 12. 

Dino (Zlatan) Dupanović

SDA

123

 13. 

Šahzija (Salko) Đulkić

SDA

122

 14. 

Mehmed (Senad) Selimović

SDA

122

 15. 

Arijana (Midhat) Kaliman

SDA

118

 16. 

Irfan (Muhamed) Kurtagić

SDP

118

 17. 

Elvis (Muharem)Topčagić

SDA

117

 18. 

Rasima (Hurem) Čelebić

SDP

117

 19. 

Mirsad (Rifet) Vojić

SDA

116

 20. 

Muhiba (Muho) Medanović

SDP

113

 21.

Merima (Ahmet) Safić

SDA

112

 22. 

Kandidat odustao

 

 

 23. 

Hazim (Mujaga) Kišmić

DF

108

 24. 

Zlatan (Sabid) Mizić

DF

103

 25. 

Šaćir (Fatima) Fajić

DF

93

 26. 

Ahmet (Hurem) Čelebić

DF

93

 27. 

Senad (Derviš) Karabegović

DF

92

 28. 

Ramiz (Ramo) Halkić

DF

89

 29. 

Drago (Drago) Mataruga

NS

42

 30. 

Esad (Emin) Budimlić

GS

34

 31. 

Dinko (Mustafa) Hadžović

GS

22

 32. 

Armin (Nurudin) Osmanović

NS

22

 33. 

Edin (Esad) Mašić

NS

22

 34. 

Sanel (Zijad) Kabiljagić

NS

20

 35. 

Azra (Rifet) Tahrić

GS

18

 36. 

Azra (Esad) Džambegović

NS

17

 37. 

Ismeta (Šaban) Lipovača

NS

16

 38. 

Irfan (Ahmet) Alagić

GS

15

 39. 

Refik (Ejub) Alijagić

NS

15

 40. 

Emir (Mirsad) Kurić

GS

14

 41. 

Jasmin (Salih) Salihagić

NS

10

 42. 

Selma (Avdo) Ćatić

GS

9

 43. 

Ismar (Safet) Dupanović

GS

7

 44. 

Mirzeta (Alija) Durić

SBB

6

 45. 

Suada (Mehmed) Demirović

SBB

6

 46. 

Derviš (Mehmed) Demirović

SBB

3

 47. 

Nevzeta (Mahmut) Zahić

SBB

3

 48. 

Edita (Ferid) Salihagić

NS

3

 

MZ SKOČAJ

(bira se pet kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1.

Stipe (Mile) Prša

Udruženje penzionera

55

2.

Kata (Nikola) Dejanović

Udruženje penzionera

24

3.

Ružica (Ivan)  Rogić

Udruženje penzionera

17

4.

Stipe (Ivan) Živković

Udruženje penzionera

13

5.

Kata (Ivan) Bilić

Udruženje penzionera

12

 

MZ ZAVALJE

(bira se 5 kandidata)

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1.

Marijan (Ivan) Prša

Udruženje penzionera

53

2.

Marko (Mile) Veljača

Udruženje penzionera

22

3.

Amra (Đulaga) Selimović - Perišić

Udruženje penzionera

13

4.

Ana (Roko) Bujanović

Udruženje penzionera

9

5.

Safija (Murat) Budimlić Safa

Udruženje penzionera

6

 

MZ ŽEGAR

(bira se 5 kandidata

RB

Ime i prezime kandidata

Predlagač

Broj glasova

1.

Milan (Luka) Klepić

HDZ-HDZ 1990

38

2.

Vlado (Franjo) Franjić

SDP

30

3.

Mario  (Dragan) Franjić

HDZ-HDZ 1990

28

4.

Josip (Luka) Velić

HDZ-HDZ 1990

16

5.

Mile (Ivan) Velić

HDZ-HDZ 1990

15

 

 

                                                                                             Predsjednica Komisije

                                                                                                     Ilda Alibegović